Blog > Komentarze do wpisu

Zmieniamy konwencję bloga


Witam. Umarł blog niech żyje blog! Moim zdaniem formuła tego bloxa jako galerii zdjęć satelitarnych się wyczerpała. Co raz trudniej było mi szukać ciekawych kadrów, stąd pomysł, by zmienić zawartość tego bloga. Do tego doszła kariera zawodowa i naukowa, które wzajemnie na siemie nachodzą ;)
Myślę nad czymś bardzo ogólnym. Tematyka? Człowiek i przestrzeń. Czyli ekologia, geografia, podróże, miasta. Czyli różnica kontentu niewielka, ale forma inna. Zdjęcia satelitarne pokazywać będę w jednym z działów. Wszystkie zostają oczywiście. Chciałbym też nieśmiało zmieniać formę graficzną strony. Nieśmiało, bo mimo prób nie jestem CSS-owym jastrzębiem.
Czekam na Wasze opinie i pomoc :)
wtorek, 03 czerwca 2008, emenefix

Polecane wpisy

  • Pocztówki z Brukseli

    Był blog przystopowany, fakt. Wróciłem właśnie ze stażu w Brukseli. Miastu niczego nie brakuje. Ciekawa architektura. Dobra planistyka. Mnie osobiście uwiodła f

  • Monaco z perspektywy toru i kosmosu

    Już po emocjach. Najtrudniejszy tor wyścigowy świata - na ulicach Monakijskiego Monte Carlo widzieliśmy wszyscy w telewizji. Ja tylko dodam od siebie coś makros

  • Missisipi, zmora Amerykanów

    Klasyczne przed i po . Rozlewiska (terasy zalewowe) tej największej północnoamerykańskiej rzeki siegają nawet... 50 kilometrów ! To Wisła w takim razie pokryła

Komentarze
2008/06/06 21:05:13
popieram:)
-
Gość: Logik., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/06/19 23:00:18
Czy oprócz zdjęć satelitarnych i zabawy z Google Earth, próbowałeś coś osiągnąć i zmienić ? np. żeby ten maleńki pasterz nie musiał isć cały dzień a potem dźwigać wody ze studni... ?
-
Gość: Mateusz, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/07/03 19:37:15
SUPER BLOG!
Przychodzę tu chyba od 2006 roku. Pamiętam, że kiedyś napisałeś temat o Londynie i tam można było zobaczyć (klikając na napis "tutaj") Londyn o wymiarach 3000x3000 pikseli. Ale mi się to nie włączało i nie mogłem tego zdjęcia zobaczyć... Ale od kiedy mam GOOGLE EARTH (bardzo cool program) to mogę zobaczyć np. BIG-BEN w przejrzystym 3D!
Twój blog jest dla mnie ekstra ponieważ zawiera bardzo ciekawe a przede wszystkim tematy z dalekich zakątków globu tematy, np. temat z niedzieli 16 marca 2008r. "Pasterz uśmiecha się w Czadzie". Polega to na tym, że jest to takie odległe, a my możemy to zobaczyć, tą część życia, a ten ktoś o tym nie wie (prawdopodobnie), a pomyśleć sobie, że kiedyś tak nie można było... I co by było, gdyby to my byliśmy tym pasterzem...?
I naprawdę takie tematy mnie przyciągają, i to nie musi być z daleka z bliska. Mogą to być np. stadiony na FIFA WORLD CUP 2006...
Może się niekturym wydawać że "trochę" przesadzam, ale ja tak czuję, i proszę się nie śmiać ;). A to, że "zmieniasz konwencję bloga" w niczym mi nie przeszkadza. To nawet i lepiej, bo czasami trzeba coś zmienić, ale to nie znaczy, że jest coś źle.

Może i za dużo napisałem :D, ale naprawdę teraz musiałem tak dużo napisać oraz muszę powiedzieć, że nie codziennie będę tu wpadał, nie to że nudzi mnie ten blog! Tylko dlatego, że nie zawsze mam czas.
PODSUMOWUJĄC (nareszcie :D...) zmiana konwencji bloga jest OK.
Cześć
-
iokepine
2008/08/08 18:02:43
Zmieniaj co chcesz, to Twój blog :) Zaglądam tu z przyjemnością :)
-
Gość: Maria, *.acn.waw.pl
2009/02/22 13:03:41
Bardzo Panu dzikuję za ten blog. Był i jest dla mnie źródłem wielu miłych chwil. Świetne zdjęcia, swietne komentarze. Gratuluję, dziękuję, zyczę samych pomyślności!
-
2014/07/25 15:51:29
Dokładnie, windykacja takich obrazów powinna być tylko silniejsza, mam nadzieję, że blog ten kiedyś wróci do życia!